Met alle sociale netwerken, e-mail adressen en websites is een persoonlijk en centraal contactpunt zeer handig. Magntize regelt dit en ziet er ook nog eens erg mooi uit.
Nu zijn er al verschillende online businesscards verkrijgbaar. Zo is er het Nederlandse E! en internationale opties als card.ly of bijvoorbeeld je Google profile, nu is er Magnetize: in mijn ogen de mooiste tot nu toe.
Met Magntize heb je, net als bij de andere opties, een gratis website waar je veel mee kan. Je kan hier je contactgegevens van zowel je sociale netwerken als e-mail, chat en telefoonnummer kwijt. Daarnaast is er een update-stream die al je activiteiten op de toegevoegde netwerken weergeeft; links op Delicious, tweets of blogposts.
Natuurlijk is er ook nog ruimte voor een korte bio en het toevoegen van een aantal trefwoorden. Tot nu toe allemaal gratis en wat mij betreft erg strak vormgegeven. Bekijk mijn kaart hieronder: (er zijn meerdere templates beschikbaar in de gratis variant, +-3)
Natuurlijk kan je ook een pro-account aanmaken. Dit kost 9 dollar per maand en kent deze premiums:
- een eigen domein
- meer templates
- een Iphone versie van de website
- CV download-optie
- een persoonlijke RSS feed
- een e-mail adres die alles wat binnenkomt doorgeeft aan je zakelijke e-mail. (privacy-puntje
Ik zie de voordelen van een pro-account niet heel erg in, je hebt tenslotte al veel in de gratis versie. Probeer het zelf eens en drop je Magntize-adres in de comments.



